DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 3198231,29%
Ankara

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Boğa Burcu Günlük Yorum & Bugün Aşk, İş, Para Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu bugün neler söylüyor? Boğa burcu bugün neler yaşayacak? Günlük genel, aşk & ilişkiler, iş & kariyer ve maddi durumunuz ile ilgili yorumları, 1 Aralık 2022 Perşembe gününe özel, Boğa burcu günlük yıldız falı ve günlük burç yorumları ile birlikte öğrenin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

1 Aralık 2022 Perşembe yorumu : Bugün, etrafınızdaki insanlarla aranızda gereksiz yere tartışmalar yaşanabilir. Kendinizi net olarak ifade edebildiğiniz sürece her şeyin daha iyiye gidebileceğini de unutmamanız gerekiyor. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan da olabildiğince uzak durmaya çalışın. Enerjinizdeki yoğunluğun farkına varmalısınız. Sakin kalabildiğiniz sürece sorun ya da sıkıntı yaşamayacaksınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Boğa burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, sakin kalmayı başarmalı ve atacak olduğunuz adımları da ona göre atmalısınız. Gergin geçen bir süreçtesiniz ve bu da ilişkinizden yana sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Kontrolü genel olarak elinizde bulundurmaya çalışın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleğinizle ilgili konularda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Problemlerin tamamen ortadan kaldırılması için elinizden gelenin en iyisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Karmaşık gibi duran her ne varsa üstesinden gelebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Boğa burcu günlük maddi yorum : Bugün, maddiyatla ilgili durumları tamamen kontrolünüz altına almaya çalışın. Gerçekleştirmek istediğiniz planlarınız doğrultusunda biraz daha sabırlı olmanız gerektiğini de unutmayın.

Boğa Burcu Günlük Yıldız Falı

Genel %65
Aşk %55
Para %70
Sağlık %55
İş %50

Gezegenlerin Şu anki Konumu

Son güncelleme: Son güncelleme: 1 Aralık Perşembe 12:26
Güneş*09° Yay Ay20° Balık
Merkür19° Yay Venüs19° Yay
Merkür19° Yay Venüs19° Yay
Mars18° İkizler (R) Jüpiter28° Balık
Satürn19° Kova Uranüs16° Boğa (R)

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.